جِـی بیست | تولید و پخش پــوشاک  | تولیدی لبــاس،J20wear

پوشاک شب عید گران نمی‌شود/ کمبود عرضه نداریم

خلاصه خبر:

متن کامل خبر:


یک فعال صنعت نساجی و پوشاک معتقد است حادثه ساختمان پلاسکو، بازار پوشاک را در کوتاه مدت تحت تاثیر قرار می دهد اما برای بازار شب عید مشکلی از بابت افزایش قیمت و کمبود عرضه وجود نخواهد داشت.


احمد کیمیایی اسدی ضمن اظهار تاسف نسبت به حادثه تلخ ساختمان پلاسکو، اظهار کرد: ساختمان پلاسکو یکی از ساختمان های مشهور در زمینه صنعت پوشاک بود که به صورت کارگاهی ادراه می شد. یعنی کارگاه هایی در آنجا بودند که کار تولید پوشاک انجام می دادند و صرفا این ساختمان محلی برای توزیع پوشاک نبود.

نایب رییس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق بازرگانی تهران با اشاره به خسارت های وارد شده به صنعت پوشاک در حادثه گفت: بر اساس آنچه اعلام شده تاکنون رقمی نزدیک به ۶۰۰ میلیارد تومان پوشاکی بوده است که در این حادثه سوخته است که البته طی روزهای آینده آمار دقیق تری بدست خواهد آمد.

کیمیایی اسدی درباره تاثیر این حادثه روی بازار پوشاک عنوان کرد: مطمئنا این اتفاق در بازار پوشاک تاثیرگذار است اما در فرصتی که تا شب عید باقی است این امکان وجود دارد که کمبود به وجود آمده جبران شود تا مشکلی از بابت عرضه یا افزیش قیمت ها به وجود نیاید.  

وی ادامه داد: به نظر نمی رسد ابعاد این  اتفاق برای صنعت پوشاک به گونه ای باشد که قیمت پوشاک را تحت تاثیر قرار دهد البته ممکن است در کوتاه مدت کمبودی در برخی پارچه ها و بعضی از پوشاک به وجود بیاید ولی با توجه به فرصت باقی مانده تا شب عید و همچنین تدابیری که تولیدکنندگان و اصناف مرتبط با پوشاک می اندیشند امیدوار هستیم که برای بازار پوشاک مشکلی به وجود نیاید.

این فعال صنعت پوشاک در بخش دیگری از صحبت هایش تصریح کرد: مشخصا ساختمان پلاسکو به عنوان یک برند معروف در میان ساختمان های بلند مرتبه در زمینه پوشاک محسوب می شد. مطمئنا ساختمان ها و یا کارگاه های دیگری البته نه در این ابعاد و شهرت در زمینه پوشاک وجود دارند که به لحاظ ایمنی استاندارد های لازم را ندارد. امیدواریم هم تولیدکنندگان وهم مسئولان بازرسی این موضوع را جدی تر بگیرند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

منبع:ایسنا


آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:1386

نظرات

در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت
کپی‌رایت © 2023 تولید و پخش پوشاک جـی بیست
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو