جِـی بیست | تولید و پخش پــوشاک  | تولیدی لبــاس،J20wear

سه نمایشگاه پارچه و لباس در نگارخانه فرهنگسرای بهمن

خلاصه خبر:

متن کامل خبر:

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 16 و فرهنگسرای بهمن؛ نمایشگاه گروهی چاپ پارچه با عنوان «گره»، نمایشگاه انفرادی نقاشی و چاپ پارچه «بهاره فیض» و نمایشگاه انفرادی بازآفرینی لباس به وسیله تاپستری، سه نمایشگاهی هستند که در نگارخانه فرهنگسرای بهمن برپا است.

نمایشگاه گروهی چاپ پارچه با عنوان «گره»، شامل 40 تابلو اثر با هنرمندی یاسمن سالمی، سحر ایازی و یاسمن فیض است که با ابعاد مختلف در معرض بازدید عموم قرار دارد.

یاسمن سالمی متولد ١٣٦٨، كارشناس طراحی پارچه و لباس از دانشگاه آزاد یزد است که سابقه شركت در نمایشگاه طراحی پارچه فرانكفورت را در کارنامه هنری خود دارد.

سحر ایازی یکی از هنرمندان این نمایشگاه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد طراحی پارچه ولباس از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در سال 1394 است.

شرکت در اولین جشنواره طراحی پارچه یزد (1389)، برگزاری نمایشگاه گروهی شال و روسری یزد (1390)، برگزاری نمایشگاه گروهی شال ، روسری ،کیف و کفش تهران (1390)، شرکت دردومین جشنواره بین المللی مد و لباس تهران (1391)، برگزاری نمایشگاه گروهی شال ، روسری ، مانتو ،کیف و کفش در نگارخانه گلزاده تهران (1392) از جمله فعالیت های هنری وی است.

یاسمن فیض دیگر هنرمند این نمایشگاه دانشجوی رشته گرافیک در مقطع کارشناسی از داشنگاه هنر اصفهان است که نخستین نمایشگاه خود را تجربه می کند.

همچنین «بهاره فیض» در نمایشگاه انفرادی نقاشی و چاپ پارچه 30 تابلو اثر خود را با تکنیک نقاشی و چاپ روی پارچه و چاپ گره یا باندانا به نمایش گذاشته است.

بهاره فیض مدرک کارشناسی خود را سال 1392 در رشته طراحی پارچه و لباس از دانشگاه آزاد هنر یزد دریافت کرد.

شرکت نخستین جشنواره طراحی پارچه یزد(1389)، نمایشگاه نقاشی در خانه هنرمندان اصفهان (1391) و نمایشگاه نقاشی در کتابخانه مرکزی اصفهان(1393) در رزومه هنری وی به چشم می خورد.

طراحی و چاپ کاورهای تبلیغاتی مرتبط با ست میز رستوران (1392)، رتبه برگزیده طراحی پوستر در جشنواره خوارزمی (1385) و فعالیت در کارخانه چاپ و تکمیل صبا (1392) از کارهای دیگر وی در عرصه طراحی پارچه و لباس است.

خلق10 اثر هنری با موضوع بازآفرینی لباس به وسیله تاپستری از شیرین افلاطونی کارشناس ارشد طراحی پارچه و لباس، موضوع سومین نمایشگاه نگارخانه فرهنگسری بهمن در نخستین ایام فصل پاییز است.

افلاطونی دبیر کمسیون جشنواره های شورای راهبردی مد و لباس دانشگاهی سال 93، عضو انجمن پارچه و لباس ایران و عضو شورای راهبردی علمی دانشگاهی حوزه مد و لباس کشور است.

حضور در چهارمین همایش علوم انسانی و هنر باشگاه پژوهشگران جوان (چاپ پوستر و مقاله)، دومین جشنواره نقش تن پوش، سومین جشنواره کشوری طراحی لباس (نیلوفر آبی)، سومین نمایشگاه لباس مفهومی، نمایشگاه ملی مد و مانتو سال 90 در بخش 110 اثر برگزیده وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، نمایشگاه دائمی مد و مانتو، دومین نمایشگاه بین اللمی طراحی لباس فجر، اولین جشنواره طراحی لباس یاس، پنجمین جشنواره بین المللی فجر(نرم افزار طراحی لباس)، پنجمین جشنواره بین المللی فجر(خلاقیت به روش تکثیر خط) و نهمین کنفرانس ملی مهندسی نساجی ایران ازجمله فعالیت های وی در چند سال اخیر بوده است.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه ها می توانند تا تاریخ ذکر شده همه روزه به جز جمعه ها و ایام تعطیل از ساعت 9 تا 18 به نگارخانه فرهنگسرای بهمن مراجعه و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55312180 تماس بگیرند.

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:1213

نظرات

در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت
کپی‌رایت © 2023 تولید و پخش پوشاک جـی بیست
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو